Start!

  Podobno nieszczęścia chodzą parami. Mamy nadzieję, że nie tylko nieszczęścia, zatem obwieszczamy od niechcenia, co następuje: tak, w tym roku też zrobimy zawody w Gliwicach oraz taki długi rajd. Obydwa, zresztą, w maju. Najpierw będzie ta solidna wyrypa; w menù Karkonosze, Góry Izerskie i Kotlina Jeleniogórska - zaś baza w Szklarskiej Porębie. Co do Gliwic - lokalizacja jest oczywista, choć wprowadzamy w tym roku kilka zmian w programie. O czym można sobie poczytać poniżej, do czego, zresztą, zapraszamy.

  Najpierw jednak informacje najistotniejsze; podstrony zawodów pojawią się w tak zwanym najbliższym, możliwym terminie. Już teraz za to można (w ciemno :) się zgłaszać, bowiem czekają świeżutkie formularze. Tam, gdzie zawsze.

 Teraz o zmianach w Gliwicach. Z takich najbardziej zauważalnych, będą dwie:

- po pierwsze, tym razem centrum zawodów NIE BĘDZIE zlokalizowane pod Radiostacją, tylko w Parku Chopina (obok Palmiarni). To spore utrudnienie dla tych, którzy do Gliwic wjeżdżali na pamięć przez ostatnich kilka lat...

- po drugie - wzorem, chociażby, imprezy w Bielsku-Białej, wprowadzamy kategorię rodzinną. Tu ściganie będzie się odbywać tylko w niedzielę.

  Co do imprezy w Szklarskiej - kategorie są trzy. Jedna dla miłośników napierania w klasycznym stylu - kilkadziesiąt godzin po górach w czwórkowym składzie. Czyli trasa długa.

Druga - to samo, ale mniej, czyli trasa krótka dla dwójek. No i trasa otwarta, czyli coś w stylu trasy rodzinnej z Gliwic - wycieczka na kilka godzin z atrakcjami.

Mamy nadzieję, że poczuliście się zachęceni? No, to teraz czekamy na rekordową liczbę zgłoszeń!

Komentarze

Pytanie o kategorię rodzinną?

Cześć

Dla kogo została stworzona kategoria rodzinna? Jeśli dla rodzica z dzieckiem w określonym wieku to jaki wiek dziecka jest wymagany i jak się na tą kategorię zapisać? Nie ma jej w zapisach. Są tylko zeszłoroczne.

pozdrawiam

Agata Tyma

 

Jeszcze w temacie zgłoszenia

Cześć

Pod linkiem do zgłoszenia w polu Kategoria nadal widzę tylko M, MIX, MV i MIXV. Chodzi mi o rajd 360 stopni w Gliwicach (14-15 maja).

Chyba że powinnam nacisnąć jakiś inny link dla zgłoszeń rodzinnych - jeśli tak to proszę o podanie linka.

pozdrawiam

Agata Tyma