Obrazki do oglądania, fanty do odebrania

 Najfajniejsze w zawodach jest to, że potem można sobie o nich pogadać - albo pokazać rodzinie i znajomym, jak było. Żeby uniknąć sytuacji, w której zabraknie Zawodnikom tak zwanej bazy materiałowej do snucia tego rodzaju opowieści, idziemy z odsieczą. I tak - w zakładce MAPY można znaleźć - albo nawet sobie wydrukować, jeśl ktoś ma taką ochotę - komplet map z Rajdu Miejskiego 360° w Gliwicach, jak również z trasy rodzinnej. Oczywiscie - same mapy to nie wszystko, można się więc podeprzeć WYNIKAMI - które także czekają na analizę.

 

 Z cyklu "przeżyjmy to jeszcze raz" - cały czas można oglądać wyścig kropek, czyli (re)transmisję z Rajdu w postaci relacji GPS. Nadajniki miało 30 ekip - można sobie porównać, kto i w jakim tempie pokonywał poszczególne etapy. Podczas zawodów te relacje śledziło po kilkaset osób; tak się rodzi sława! A przeciez można sobie te kropeczki oglądać jeszcze i jeszcze...

 No i wreszcie - fotografie. Teraz można poogądać je na naszym profilu fb; bardzo fajowska fotorelacja pojawia się też na stronie internetowej Miasta Gliwice - proszę zerknąć TUTAJ. A pewne będzie tego jeszcze więcej...

  Teraz jeszcze jedno ogłoszenie parafialne; znaleźliśmy tu i ówdzie (na trasie i w centrum zawodów) kilka drobiazgów, należących zapewne do Zawodników. Nie wszyscy odebrali też swoje nagrody, zdobyte na zawodach... Zarówno w jedne, jak i drugiej sprawie, proszę informmować się w Urzędzie Miejskim - pokój 203.

  Aha - a jeśli kogoś rozpiera chęć opisania własnych wrażeń, pokazania fotografii czy filmików, dokumentujących występy w Rajdzie Miejskim czy na Trasie Rodzinnej - prosimy o podzielenie się tymi materiałami. Czy tutaj, czy na facebooku. Zapraszamy!

Komentarze